Hydrobalans nawilżanie skóry

Hydrobalans jest zabiegiem, w którym stosujemy preparat Restylane Vital - kwas hialuronowy, oparty na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA™ (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Reprezentanci rodziny HYDROBALANS pobudzają fibroblasty do syntezy białek podporowych i rekonstrukcji włókien kolagenowych, a także hamują rozpad kolagenu wywoływany przez kolagenazę, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry. Skóra staje sie mocno nawilżona, gładka i jędrna.

 • Restylane Vital™ jest skuteczną i efektywną alternatywą dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym.
 • Restylane Vital™ zapewnia trwalsze efekty biofizyczne w porównaniu z niestabilizowanym kwasem hialuronowym.
 • Restylane Vital™ przez głębokie nawilżenie wzmacnia elastyczność skóry i niweluje drobne zmarszczki.
 • Restylane Vital™ daje długotrwały efekt rewitalizacji skóry.
Obszary najczęściej poddane zabiegom to twarz, szyja, dekolt i dłonie. Hydrobalans jest wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Niepodważalną zaletą stosowania Restylane Vital jest długotrwałość efektów zabiegu. Wyjątkowa cecha żelu NASHA™ to powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości Restylane®. Wpływa to na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami i zwiększenie satysfakcji Pacjentów. Warto zatem zadbać o regularność przeprowadzanych zabiegów.

Wskazania

  Stosowanie zabiegu polecane dla odnowy, restrukturyzacji, nawilzenia i napięcia:
  wrażliwej skóra wokół oczu
  delikatnej okolicy ust i czerwieni wargowej
  cienkiej skóry szyi
  wrażliwej skóry dekoltu
  grzbietów rąk
  wiotkiej skóry brzucha
  wewnętrznej strony ud
  wiotkiej skóry ramion
  delikatnej skóry piersi

Przeciwwskazania

  uczulenie na kwas hialuronowy
  choroby autoimmunologiczne
  niewyrównana cukrzyca
  tendencje do powstawania bliznowców
  aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  choroba nowotworowa
  ciąża, okres karmienia piersią
  zaburzenia krzepliwości krwi

Przebieg zabiegu

Po znieczuleniu skóry, podawany jest kwas hialuronowy w skórę właściwą. Zabieg trwa około 10-30 minut, a wymarzony efekt ukazuje się niemal natychmiast. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy. Trwałość efektów zabiegów jest znacznie dłuższa w porównaniu z innymi wypełniaczami. Efekt leczenia utrzymuje się do około 18 miesięcy (zależnie od kondycji skóry).